ua ru en
«Україна»
«Україна» —провідний національний телеканал країни. За підсумками 2019 року «Україна» впевнено утримує першість серед українських каналів за основними аудиторіями.
PATRIOT Rental
Компанія PATRIOT Rental протягом багатьох років забезпечує професійні кіно і відео зйомки будь-якої складності. Ми постійно розширюємо наші технічні можливості.
СТБ
СТБ – загальнонаціональний телевізійний канал, що входить у найбільшу медіа-групу України – холдинг StarLightMedia, яка об'єднує 16 компаній.
АГНІ-КІНО
Акторське агентство "АГНІ-КІНО" було створено в 2004 році. Ми успішно працюємо і піклуємося про свої таланти, представляючи їх інтереси в усіх сферах кіно і телебачення.
ТММ Express
ТММ Express сьогодні це міжнародна мережа експрес-доставки вантажів та кореспонденції по всьому світу, яка створена в 1992 році, з центральним офісом в Герцогстві Люксембург.
Foley Walkers
We specialize in Foley recording, SFX and Sound Design for Film, TV series, games, animation, commercials, etc. Modern technologies allow us to execute tasks remotely.
KWA Sound Production
Cтудія повного циклу роботи зі звуком для кіно, телевізійних фільмів, комп'ютерних ігор та реклами. Всі приміщення, в яких працюють фахівці, спроектовані і підготовлені для запису і подальшої роботи зі звуком.
Vileton Films
Vileton Films is specialized on production of television films and series in Eastern Europe markets including Ukraine and Poland.
ABC Film Ukraine
АВС Фільм Україна продакшн компанія, яка створює серіали для українських і закордонних телеканалів.
Інтер
«Інтер» — загальнонаціональний канал. В українському ефірі він з'явився 20 жовтня 1996 року. Програми «Інтера» розраховані на масову аудиторію та враховують потреби всіх соціальних та вікових груп населення.