ua ru en

"Біжи" - саундтрек "Аквамарину"

13 листопада 2020
"Біжи" - саундтрек "Аквамарину"

Пісня Злати Огнєвич "Біжи" стане саундтреком серіалу "Аквамарин". Відома українська співачка, яка представляла Україну на "Євробаченні" в 2013 році, візьме участь у створенні атмосфери меладраматичного проекту на замовлення ТРК Україна.

Нагадаємо, що зйомки "Аквамарину" нещодавно завершилися. Серіал розповість історію сучасної дівчини Марини, у якої, здавалося б, є все. Едине, чого не вистачає для щастя - повноцінної родини. Аварія на копальні тата переверне жеття Марини та покаже людей, яким вона довіряла, з іншої сторони.

Намагаючись розібратися в ситуації, Марина їде на капальню, де знайомиться з Єгором. За декілька днів, проведених разом, між молодими людьми спалахують справжні почуття. І тепер дівчині потрібно зробити вибір - повернутися до минулого життя чи слідувати покликом сердця.

У ролях: Анастасія Іванова, Дмитро Ратомський, Олександр Давидов, Олександр Наумов, Дарья Трегубова, Максим Кукуюк, Микола Боклан, Юлія Амелькіна, В'ячеслав Соломка, Ірина Рождественьська, Олексій Смолка, Анатолій Зіновенко, Ніна Касторф, Гордій Дзюбинський, Микита Слободенюк.